Partnerzy

Nasi Partnerzy to firmy i instytucje, z którymi mamy lub mieliśmy ogromną przyjemność współracować.


  • portal plportal.pl Tutaj dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce i na świecie. U nas znajdziesz najświeższe informacje z różnych dziedzin – w tym medium społecznościowe i archiwum życia publicznego
  • gotowespolki.pl –  Spółki krajowe i zagraniczne. Koncesje Paliwowe. Licencje na Transport. Fundacje. Raje podatkowe. Wszystkie formalności od ręki, profesjonalna obsługa, bezzwłoczny dojazd, kantor. Wirtualne biura. Indywidualne doradztwo. Strony internetowe. Reprezentacja w urzędach. Obsługa księgowa.
  • top-kantor.pl –  Internetowa Platforma Płatnicza to nowoczesna platforma wymiany walut online z możliwością realizowania płatności i przelewów na rzecz kontrahenta. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Przedsiębiorców jak i Klientów detalicznych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej umożliwiło nam opracowanie bezpiecznych rozwiązań, dzięki którym Klient może w pełni kontrolować koszty związane z wymianą walut, a także dokonywać płatności za prąd, gaz, telefon i inne zobowiązania z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.
  • goldbalance.pl –  Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski oraz Niemiec w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z europy wschodniej. publikujemy oferty we własnym serwisie job4ukraine.com oraz na partnerskich portalach pracy działających na terenie ukrainy. Współpracujemy z serwisami partnerskimi z ukrainy, rosji, białorusi, gruzji, kazachstanu, azerbejdżanu.
  • brawisto.pl –  Pracujemy dla ponad 300 podmiotów. Nasze biuro rachunkowe odpowiednio dostosowuje rodzaj dokumentowania operacji gospodarczych oraz opodatkowania, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa, a także rodzaju wykonywanej działalności. Wszystkie prace realizujemy terminowo, a przy tym i precyzyjnie.
  • fundacjaglosmlodych.org –  Fundacja Na Rzecz Promocji i Rozwoju – „Głos Młodych ”  jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.
  • gloswschodu.org to portal ukazujący wschód taki jaki on jest i Państwa postsowieckie. Przedstawiamy tam politykę, gospodarkę, turystykę, sport, naukę i technologie, historie, szeroko pojęta kulturę, społeczeństwo. Wyrażamy opinie, komentujemy, pokazujemy, przedstawiamy.
  • portal cozahistoria.pl –  nowoczesny portal historyczny. Artykuły popularnonaukowe, publicystyka, ciekawostki. Najnowsze odkrycia i fragmenty książek historycznych. Udowadniamy, że przeszłość jest ciekawa.
  • „Podkarpacka Historia” –  to projekt medialny mający na celu popularyzację przeszłości Polski południowo-wschodniej. W jego skład wchodzą: ogólnopolski dwumiesięcznik „Podkarpacka Historia”, bezpłatne wydanie specjalne „Z dawnego Rzeszowa” oraz portal www.podkarpackahistoria.pl.

 


Cieszymy się, że grono naszych partnerów stale się powiększa.